niedziela, 8 lutego 2015

Msza Święta za Ojczyznę o g. 16.00

Comiesięczny, niedzielny, Pokutny Marsz Różańcowy wyruszył po Mszy Świętej za Ojczyznę w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej w Warszawie na Starym Mieście o g. 16.00. Marsz zatrzymał się pod Ambasadą Kanady by modlić się o uwolnienie z wiezienia Mary Wagner. W czwartek o godz. 16 naszego czasu odbędzie się w sądzie w Toronto kolejna rozprawa w sprawie Mary Wagner, obrończyni życia poczętego.

Odezwa organizatorów Marszu: Pamiętajmy o niej w modlitwie, szczególnie o tej porze, prośmy Boga, by ta niesłusznie osadzona w więzieniu i oskarżona dzielna, łagodna lecz niezłomna w walce kobieta jak najszybciej odzyskała wolność. Przestańmy się lękać i trwożyć! Polacy nie uchylą się wobec walki o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu! Jak nasi Ojcowie i nasze Matki znów staniemy do walki i jeszcze raz wygramy, bowiem ani rozkładający się w zgniliźnie Zachód ani Wchód, wrogi naszej cywilizacji i kulturze NIE MAJĄ NAM POLAKOM NIC DO ZAOFEROWANIA poza uciemiężeniem i zakłamaniem.

Jak powiedział Prymas Polski August kard. Hlond: „Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej”.  Obecnie comiesięczne Pokutne Marsze Różańcowe mają miejsce już w sześciu większych miastach Polski  (dawnych stolicach województw, a więc większych miast Polski).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz