piątek, 11 października 2013

Nadchodzące wydarzenia


  1. W ramach Roku Wiary organizowany jest „Dziedziniec dialogu”, pomyślany jako przestrzeń dialogu wierzących z ateistami, agnostykami i obojętnymi religijnie. Zapraszamy na główną debatę „Dziedzińca Dialogu” poświęconą zagadnieniu „Wiara a nauka”, w której udział wezmą m. in. ks. kard. Gianfranco Ravasi, ks. prof. Michał Heller, prof. Krzysztof Meissner, prof. Łukasz Turski i prof. Piotr Węgleński. Odbędzie się ona w piątek o g. 12.00 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu. 
  2. Także w piątek podczas Mszy św. o 17.30 o. Tomasz Ortmann będzie kontynuował katechezę na temat Wyznania wiary jako sposobu bycia chrześcijan. 
  3. W ramach obchodów XIII Dnia Papieskiego, w przyszłą niedzielę o g. 15.00 odbędzie się uroczysty koncert galowy przy kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu, a o 16.00 Apel modlitewny Warszawy w łączności z Ojcem św. Franciszkiem. Szczegółowy program Dnia Papieskiego oraz związanych z nim audycji telewizyjnych wywieszony jest przy wyjściu. 
  4.  Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są w naszym Sanktuarium codziennie o 19.15.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz