niedziela, 12 lipca 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach wyruszających w miesiącu sierpniu br. z Warszawy, a zwłaszcza w Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymce Metropolitalnej organizowanej przez Duszpasterstwo Akademickie przy kościele św. Anny w Warszawie, w ramach której pielgrzymuje nasza jezuicka Grupa Szara. Zapisy przez internet rozpoczynają się 14 lipca, a 1 sierpnia rozpoczną się zapisy przy Kościele św. Anny w Warszawie. Szczegóły na stronie http://wapm.waw.pl/zapisy/

Informujemy także o Warszawskiej Pielgrzymce Pieszej organizowanej przez Ojców Paulinów przy kościele Świętego Ducha na Nowym Mieście, oraz o Pieszej Pielgrzymce Niepełnosprawnych, wychodzącej z kościoła św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie na Kole.

Przypominamy o wielkim wydarzeniu religijnym w Warszawie - rekolekcjach z ks. Johnem Bashoborą, podczas których Pan Jezus zostanie uwielbiony. Szczegóły i rezerwacja na stronie http://www.jezusnastadionie.pl/ i pod tel. 726 222 192. Zachęcamy do wczesnego rezerwowania miejscówek bo w ostatnim momencie nie będzie takiej możliwości.

W najbliższą sobotę po Mszy św., czyli ok. 20.40, o.Wojciech Żmudziński SJ poprowadzi w kościele konferencję zatytułowaną "Bóg na wakacjach, czyli jak twórczo wypoczywać." O. Żmudziński, dyrektor Centrum Arrupe, prowadzi u nas również spotkania warsztatowe i konferencje w ramach Mistrzowskiej Akademii Wychowania, przybliżając jezuicki model wychowania. Zapraszamy na stronę Centrum Kształcenia Liderów i Wychowawców im. Pedro Arrupe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz