czwartek, 25 czerwca 2015

Jubileusz o. Józefa Bielawskiego SJ w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli

W Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w czwartek 25 czerwca o godz. 12.00, przy ul. Rakowieckiej 61 odbyły się główne uroczystości z jubilatami przeżywającymi 50-lecie święceń kapłańskich.

Uroczystościom jubileuszowym przewodniczył i homilię wygłosił o. Prowincjał Tomasz Kot SJ. W uroczystościach wzięło udział pięciu jubilatów: o. Tadeusz Sierpiński, o. Czesław Romanowski, o. Michał Szuba, o. Stanisław Majcher i nasz o. Józef Bielawski.

Uroczystość miała charakter pogodny i dziękczynny za dojrzałe owoce które przyniosła posługa kapłańska jubilatów. Na zakończenie mszy o. Czesław Romanowski i o. Stanisław Majcher złożyli podziękowania od wszystkich jubilatów. Z Zambii swoje pozdrowienia i zapewnienia o łączności w przeżywaniu tej uroczystości przysłał o. Bronisław Kondrat a o. Prowincjał odczytał je na początku mszy św. Po mszy św. dalsze świętowanie odbyło się przy obiedzie w Kolegium. Obszerna relacja ze Złotego Jubileuszu dostępna jest na stronie http://jezuici.pl/zloty-jubileusz-kaplanstwa/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz