niedziela, 18 stycznia 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ZWYKŁA

♦ Ponieważ zbliża się czas rocznych rozliczeń podatkowych. Prosimy Państwa o wsparcie działań jezuitów przy Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Warszawie swoim 1% podatku dochodowego poprzez Fundację MAGIS, prowadzoną przez jezuitów. Uzyskane wsparcie zostanie przeznaczone na działalność jezuitów przy Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej ukierunkowaną na każdego człowieka, który nawiedzi nasze Sanktuarium aby pogłębiać i rozwijać:

- wrażliwość moralną
- życie duchowe
- formację intelektualną w kontekście wartości chrześcijańskich
Wszelkie potrzebne informacje znajdziemy na stronie Sanktuarium oraz na folderku z sylwetką człowieka.

♦ W najbliższą sobotę (24.01) na mszy świętej o godzinie 17.30 śpiewać będzie chór Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. W repertuarze znajdą się kolędy: najstarsze i współczesne. Serdecznie zapraszamy.

♦ Natomiast w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 20.00, zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu kameralnego zespołu wokalnego Ars Chori. W programie tradycyjne kolędy polskie i obcych narodów w opracowaniu na chór a capella. Po koncercie odbędzie się zbiórka datków na rzecz starszej, niepełnosprawnej osoby, na pokrycie kosztów leczenia.

♦ W gablocie znajduje się grafik katechizacji narzeczonych w Archidiecezji Warszawskiej, spotkań warsztatowych wg programu Radość i Nadzieja oraz tzw. Wieczorów dla zakochanych.

♦ Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach wirtualnych pielgrzymek śladami najpiękniejszych ikon świata. Ks. Roman Batorski przybliży ikonografię bizantyjską na Cyprze. Spotkanie odbędzie się w podziemiach naszego Sanktuarium w najbliższy piątek 23 stycznia po Mszy św. 17.30, czyli o 18.00.

♦ W dniu dzisiejszym obchodzimy w Kościele Dzień Judaizmu. Dzisiaj również rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W naszym Sanktuarium modlimy się w tej intencji szczególnie podczas nabożeństw do Matki Bożej Łaskawej o godz. 19.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz